Egészségügyi asszisztens (Teljes munkaidőben) (Debrecen)

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Debreceni Plazmaferezis Központunkba keresünk 1 fő munkatársat az alábbi pozícióba:

Egészségügyi asszisztens
(Teljes munkaidőben)

A munkakört betöltő feladata:

  • Szakszerűen tájékoztatja a donációra jelentkezőket és a plazmadonorokat, a plazmalevétel előkészítéseként elvégzi a donorazonosítást
  • Gondoskodik a plazmaferezishez tartozó folyamatok szakszerű végrehajtásáért és felügyeletéért, beleértve a vénapunkciót és a donorok esetleges reakcióinak kezelését
  • Gondoskodik a plazma szabvány szerinti kezeléséről, a lefagyasztási folyamatról és a szabályszerű tárolásról, a helyes címkézés ellenőrzéséről, laborminták rendelkezésre állásáról és a plazmadonáció dokumentálásáról

Elvárt végzettségek, tapasztalatok:

  • Befejezett egészségügyi szak-alkalmazotti, egészséggondozói vagy betegápolói végzettség
  • Plazmaferezis- vagy vérellátóban , valamint vénapunkcióval kapcsolatban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési kártya
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges készségek és kompetenciák:

  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem és rugalmasság
  • Kezdeményezőkészség és elkötelezett munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Minőségtudatosság
  • Rendszeretet, gondosság
  • Jó konfliktuskezelő képesség
  • Kedves nyitott személyiség

A vállalat versenyképes fizetést, bejárási támogatást és béren kívüli juttatási csomagot kínál leendő munkatársai számára.

Munkavégzés helye: Debrecen (Csapó utca)

Requirements:
Qualities:
Company details:

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 2020-02-18