Egészségügyi adminisztrátor

Munkavégzés helye: Budapest II., XII.

Elvárt nyelvtudás:

  • Angol alapfok

Munkakör, feladatok, elvárások:

Egészségügyi magánszolgáltató cég munkatársat keres EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTORI munkakörbe budapesti telephelyeire.

Feladatok:

  • Páciens-forgalom bonyolítása (bejövő telefonok kezelése - időpont-adás, behívás, személyes adatfelvétel, tájékoztatás)
  • Leletírás, statisztikák készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Tízujjas, vakon gépírás, helyesírás
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Irodai (Office) alkalmazások ismerete, gördülékeny használata
  • Magas fokú precizitás, igényesség
  • Alkalmasság önálló- és csapatmunkára egyaránt
  • Páciensekkel való jó kommunikációs képesség, türelem, empátia
  • Terhelhetőség, rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Korábbi munkahelyektől referencia-levél

A munkavégzés helye:

Budapesten a II. és XII. kerületben, ill. alkalmanként a cég többi telephelyeinek egyikén (Kecskemét, Szekszárd, Szolnok).

Fényképes szakmai önéletrajz megküldése a bruttó bérigény feltüntetésével.

Kecskemét
Bács-Kiskun
Szekszárd, 7100 Magyarország
Tolna
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-27