Ital Magyarország Kft. cover

Kereskedelmi asszisztens

Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.

Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett szörpök, pálinkák és sörök is megtalálhatók a kínálatunkban. Modern, családias munkakörnyezetben dolgozunk, ahol kiemelt figyelem jut a kollégákra.

Úgy érzed verhetetlen az Excel tudásod, szívesen töltöd a mindennapjaidat adathalmazok és kimutatások bűvkörében, nem okoz gondot a partnerrel megtalálni a közös hangot?

Akkor ne habozz, és jelentkezz értékesítési háttértámogató csapatunkhoz

Kereskedelmi asszisztensnek.

Feladataid lesznek:

  • területi képviselők és üzletágvezetők napi munkájának aktív támogatása
  • adatelemzés, adminisztráció a vállalatirányítási rendszerben
  • kimutatások/statisztikák készítése
  • kapcsolattartás a kereskedelmi partnercégek beszerzési osztályával
  • cégen belül kapcsolattartás a logisztikával, beszerzéssel, értékesítéssel, adatok szolgáltatása

Milyen az ideális kereskedelmi asszisztens?

  • min. középfokú végzettséggel rendelkezik
  • magabiztosan használja az Excelt, az alapfüggvényeket, esetleg a Pivot-tábla sem ismeretlen a számára
  • szívesen analizálja a piaci adatokat
  • kereskedelmi szemlélet, üzleti gondolkodásmód jellemzi
  • pontosan, precízen dolgozik, igényes a munkájára

Munkavégzés helye:

  • Budaörs (Kelenföldről/Kelenföldre az utazás biztosított)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, illetve a pozíció és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Budaörs
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 27.11.2020