Dynatrace-Consultant

A Dynatrace csapatának célja, hogy tökéletes vásárlói élményt biztosítsanak a világon csaknem 2000+ ügyfél számára, olyan vezető márkákkal együtt dolgozva, mint az Adobe, Samsung és Verizon. Munkánk fókuszában ügyfeleink sikere áll, szakembereink azért dolgoznak, hogy a felmerülő teljesítményproblémák szinte azonnal megoldásra kerüljenek. Csapatunk részeként maximalizálhatod az ügyfeleink számára nyújtott Dynatrace értékeket, és lehetővé teheted számukra, hogy kiváló teljesítményű alkalmazásokat nyújtsanak, első osztályú vásárlói élménnyel. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Koncepciók megvalósítása az új alkalmazás-ügyfelekkel (igények összegyűjtése, PoC-célok meghatározása, alkalmazások beépítése, Dyna-trace konfigurálása a PoC-célok szerint, PoC-célok értékelése
  • Új alkalmazások beépítése a Dynatrace programba (tűzfal elérésének támogatása, csatlakozás ellenőrzése, Dynatrace-n belüli konfigurálás, hibák elemzése, Quick Starter
  • Konzultáció a Dynatrace ügyfelekkel a konfigurációs lehetőségekről az alkalmazás teljesítményének figyelemmel kísérésének, és az ügyfél igényeinek megfelelő
  • Új Dynatrace funkcionalitások elemzése, koncepciója, megvalósítása és tesztelése
  • Ismétlődő feladatok automatizálása és szabványosítása a Dynatrace API használatával (licencjelentések karbantartása/továbbfejlesztése; az Onboarding Tool karbantartása és fejlesztése; további feladat-automatizálás)
  • A követelmények és a megoldási módok dokumentálása
  • Követelménykezelés

Elvárások / Requirements

  • Technikai tudás és gyakorlati tapasztalat: APIs, JSON, Microservices, Openshift/Kubernetes
  • ServiceNow Ticket Tool ismerete
  • Tapasztalat teljesítménymonitorozó eszközök használatában (pl. Dynatrace)
  • Analitikus készségek összetett környezetben, különböző technológiákkal
  • Szoftverfejlesztési folyamat ismerete
  • Magasfokú elkötelezettség
  • Csapatjátékos attitűd (nemzetközi projekt - Németország, Brazília, India)
  • Alapszintű ismerete a mikroszervizek fejlesztési és telepítési folyamatához kapcsolódó eszközöknek.
  • Alapszintű ismerete konténerek építési és telepítési folyamatának Openshift / Kubernetes környezetben
  • Magas szintű minőségi és biztonsági tudatosság
  • Ügyfélközpontúság, magabiztos kommunikációs készségek
  • Strukturált munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Agilis projektmódszertanok ismerete (Scrum/Kanban)
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Priorizálási képesség

Előnyök:

  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Tapasztalat logisztikai területen

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Győr-Moson-Sopron
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fejér
Somogy
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time

Published on 16.09.2021