Az OTP Bank Nyrt. Dokumentumkezelési Osztályára

Dokumentumkezelési referens

munkakörbe

munkatársat keresünk

Feladataid lesznek:

  • Beérkező irattároló egységek és dokumentumok teljes körű adminisztrációja (anyagok átvétele, nyilvántartásba vétele, feldolgozása, betárolása)
  • Irattári nyilvántartások folyamatos frissítése
  • Dokumentumok rendszerezése, kikeresése és szállításra való előkészítése
  • Selejtezéssel kapcsolatos feladatok ellátása és adminisztrálása
  • Szkennelési feladatok ellátása

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Felhasználó szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Szabályokat pontosan betartod és megbízható vagy
  • Monotónia tűrő képességgel rendelkezel

Amit előnynek tartunk:

  • Irattári területen szerzett tapasztalat
  • Dokumentumkezelési ismeret

Mit nyújtunk számodra?

  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet és kiemelkedő béren kívüli juttatást
  • Biztosított utazást a munkavégzés helyére, Budapestről

Munkavégzés helye: Páty, Pest megye (1 év múlva, Budapest – Csepel)

Pest
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 14.11.2020