DIGITAL MARKETING MANAGER

Feladatok:

  • Több platformos digitális marketing kampányok kidolgozása a jegyértékesítés ösztönzése érdekében

  • Szoros együttműködés a tervezőkkel, külső ügynökségekkel és fejlesztőkkel

  • Kampányok, webhely- és marketingadatok folyamatos elemzése, tesztelése és optimalizálása a maximális teljesítmény elérése érdekében

  • Külső promóterek támogatása digitális marketing területen a nemzetközi piacokon

  • A digitális marketing költségvetések és eszközök kezelése
  • Kreatív szövegírás webes felületekre és kampányokhoz angol és magyar nyelven is

Az álláshoz szükséges elvárások:

  • Felsőfokú marketing szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat (webes felület)
  • Aktív, erős kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Microsoft Office programok ismerete
  • SEO és CMS tartalomkezelő rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 18.06.2021