Konyhai adminisztrátor

A GasztVitál cégcsoport naponta több mint 40 ezer adag ételt szolgál fel 130-nál is több közintézményben, az ország nagyvárosaiban. Célunk magas színvonalú, egészséges és korszerű étkezést biztosítani kórházak, önkormányzati intézmények (bölcsődétől az idős otthonig), és nagyvállalatok számára. A minőségi szolgáltatást a magasan képzett, nagy tapasztalattal rendelkező szakemberekből álló csapatunk garantálja. Amennyiben szeretnél hozzájárulni sikereinkhez, csatlakozz csapatunkhoz!

Munkavégzési hely: Budapest XV. kerület

FELADATOK:

  • áruforgalmi folyamatokhoz kapcsolódó és műszaki adminisztrációs feladatok ellátása,
  • mennyiségi és minőségi ellenőrzést követően a megrendelt és beérkezett nyersanyagok bevételezése,
  • heti és a havi forgalmi jelentések, kimutatások összeállítása
  • különböző dokumentumok rendszerezése és irattározása,
  • étlapok kezelése, eljuttatása az intézmények felé
  • együttműködés a konyhafőnökkel, élelmezésvezetővel
  • kapcsolattartás a partnerekkel ill. a központi irodával (hr, munkaügy)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiszámítható munkaidő: hétfőtől-péntekig
  • melegétkezés biztosítása
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • határozatlan idejű szerződés

KÖVETELMÉNYEK:

  • minimum középfokú végzettség
  • adminisztratív területén szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • számítógépes programok kiváló ismerete (Excel, Word)
  • érvényes tüdőszűrő lelet
  • pontos, alapos munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • vendéglátásban vagy közétkeztetésben szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát, bérigényének megjelölésével.

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 11.12.2020