Diákmunka - Adminisztratív gyakornok IT területre

Az Affidea ― a kontinens legkorszerűbb képalkotó diagnosztikai eszközparkját üzemeltető nemzetközi vállalatcsoportja ― ma már nemcsak Magyarország, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is. Magyarországon 28 éves múlttal, kiemelkedő szakértelemmel, kategóriájában a legmodernebb diagnosztikai berendezésekkel, valamint széles körű, 30 szakorvosi területre kiterjedő járóbeteg-ellátási szolgáltatásokkal áll a magán-, az állami és a vállalati egészségügyi szolgáltatásokat igénybe vevő páciensei rendelkezésére.
Feladatok / Tasks
- IT terület adminisztratív támogatása
- Számlák elhatárolása
- Leltározásban való segítség nyújtás
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Háttérmunkáddal elősegítheted a projektek sikeres megvalósulását

Elvárások / Requirements
- Ismerős számodra a multinacionális környezet
- Van Microsoft Office ismereted
- Jól kommunikálsz, nem ijedsz meg az önálló munkától
- Proaktívan állsz a feladatokhoz
- Jól tűröd a monotonitást
- Angol nyelvtudás

Bérezés:
1400 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Budapest
Full time

Published on 2020-03-05