DevOps Szakértő (junior/medior/senior)

Megye: Budapest

A pozíció leírása:

Banki ügyfelünk részére keresünk DevOps szakértőt agilis működésű csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

• Monitoring rendszerek telepítésének kialakítása, továbbfejlesztése, paraméterezés, stb.
• A rendszerek többsége Linux alapú.
• A pozíció nem jár készenlét illetve ügyelet adással.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

• Konténerizáció és kubernetes alapismeretek
• Linux ismeretek
• Objektum orientált programozási nyelvben jártasság
• Monitoring tapasztalat
• Script nyelvek ismerete (bash, python, groovy)
• Git felhasználó szintű kezelése
• Középszintű szakmai angol nyelvtudás
• Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
Előny:
• Monitoring tapasztalat microservice architektúrában
• Prometheus stack ismeretek
• OpenShfit tapasztalat
• Programozói tapasztalat
•Több éves tapasztalat script nyelvekben

Nyelvtudás:

Középszintű szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Amit megbízónk kínál:
• Versenyképes fizetés és kiemelkedő egyéb juttatási csomag
• Professzionális munkakörnyezet
• Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
• Home office lehetőség (heti 4 nap)
• Világszinten is legmodernebb technológiák használata
• Szakmai karrierutak biztosítása
• Agilis vállalati struktúra
• Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: https://www.pbs-job.hu/?/data-protection/for-employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást