Dental értékesítő

Akár azonnali kezdéssel keresünk értékesítői munkakörbe munkatársat a világ egyik legnagyobb ipari kerámiagyártó cégéhez.

Feladataid lesznek:

  • dental (fogtechnikai) alapanyagok értékesítése;
  • meglévő fogászati labor-látogatás (gépkocsival), igényfelmérés és értékesítés;
  • cirkon-alapanyag és felhasználásának bemutatása ügyfelek részére;
  • kiállítások, szakmai találkozók szervezésében való részvétel;
  • ügyfélnyilvántartás, értékesítési adatok naprakész vezetése.

Az alábbiakra van szükség, hogy együtt tudjunk dolgozni:

  • közvetlen értékesítési tapasztalat;
  • önálló, cél-orientált munkavégzés;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelenthet:

  • fogtechnikusi (vagy egyéb műszaki) végzettség;
  • dental területen szerzett tapasztalat;
  • szerb és/vagy horvát nyelvtudás.

Ami előzetes fontos infó lehet számodra:

  • A munkavégzés inkább irodában történik, mint külső helyszínen.
  • Nem kezdők vagyunk a piacon. Beállt folyamatok vannak, melyeket persze közösen folyamatosan megújítunk.
  • Ismerjük a piacunkat, törzsvevők adottak, de mindig keresünk új partnereket is.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, határozatlan időtartamú, hosszútávú munkaviszony;
  • bejelentett fix bérrel és motiváló jutalékkal számolhatsz nálunk;
  • szakmai kihívást és változatos feladatokat kínálunk;
  • munkába járási támogatásunkat + cafeteria csomaggal tuningoltuk fel;
  • fejlődési- és karrierlehetőség adott, egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoport áll a hátad mögött.

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park

Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc.

(A busz a gyárkapuban áll meg.)

Kiválasztás, belépés folyamata:

Miután megkaptuk fényképes, bérigénnyel kiegészített szakmai önéletrajzodat, telefonos, majd személyes beszélgetésre készülj.

Ha egyeznek az elképzeléseink akár azonnal kezdhetsz.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az álláslehetőség, jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot a továbbiakkal kapcsolatban.

Itt a helyed!
Várjuk jelentkezésedet!

Pest
Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 14.10.2021