Délutános szobalány

Délutános Szobalány

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák előkészítése
  • Szobák takarítása
  • Társas helyiségek takarítása
  • Ágyneműk, törölközők cseréje
  • Szobai bekészítés intézése

Elvárások:

  • Délutáni műszak vállalalása
  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • Elkötelezettség, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, rugalmasság, kitartás
  • Önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Szállodában szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Kiváló tömegközlekedés
  • Utazási költségtámogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét, Mikulás ünnepség, Housekeeping hét stb.)

Munkavégzés helye:

  • 1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 4.

Egyéb juttatások:

  • Szakmai tréningek

A Marriott világszerte sorozatosan elnyeri a legvonzóbb munkáltató címet különböző kategóriákban, mint például a Working Mother / Dolgozó Anyák, Diversity Inc.,/ Sokszínűségi egyesület és a LatinaStyle magazin is több ízben elismeréssel jutalmazta. A FORTUNE magazin immáron sorban a tizenkettedik éve tünteti fel a Marriottot a “100 legjobb Munkáltató” között. A Marriott egyenlő esélyeket biztosító vállalat, elkötelezett a sokszínű munkavállalói állomány alkalmazásáért és a befogadó kultúra fenntartásáért.

A jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk.

Duna Szálloda Zrt.
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020