Feladatok:

  • Gyártás során kieső termékek analizálása, kezelése
  • PCBA és elektronikai szintű hibakeresés
  • Forrasztási javaslatok, módosítások végrehajtása
  • Mérnöki munka támogatása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Erős forrasztási készség
  • Áramkörök tesztelésében ill. készülékek alkatrész szintű javításában szerzett tapasztalat
  • Analóg és digitális méréstechnikai ismeretek
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Autóipari szabványok ismerete
  • Rádió frekvenciás termékek tesztelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér, amely a műszakpótlékok mellett további karrierbónusszal egészül ki
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Modern munkaeszközök, munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye: Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
NAIH-85575/2015.)

Debug technikus - Veszprém

Veszprém
Veszprém
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 26.11.2020