DCS-Vezérlő

Megbízónk újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő 250 fős gyár  termelési csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

DCS  Vezérlő

Munkavégzés helye:    Visonta

Főbb feladatok:

  • A technológiai és kezelési utasítások alapján felügyeli és szabályozza a felügyeletére bízott összetett technológiai folyamatokat monitorozó rendszert és a berendezések működését
  • Korszerű ipari mérő-és ellenőrző rendszerekből kapott információk alapján, amikor szükséges beavatkozik a gyártási folyamatba a technológiai utasítás szerint
  • Üzemzavarok felismerése, kezelése és javaslatok kidolgozása javító intézkedésekre
  • A termelési terv mennyiségi és minőségi szempontú felügyelete
  • Minőségi és biztonsági követelmények betartása
  • Kapcsolattartás más üzemekkel és a terepi kezelőkkel

Követelmények:

  • középfokú műszaki (gépész, műszerész, vegyész), vagy élelmiszeripari végzettség
  • monotonitástűrés
  • folyamatos műszakrend vállalása

Előnyt jelent:

  • DCS-rendszer ismerete

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Privát egészségbiztositás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a  magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigénye megjelölésével!

Üdvözlettel,

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11.

Looking for the Best.....JOBMAX

DCS-Vezérlő

Heves
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 29.06.2020