Data Platform Technical Project Manager

Feladatok:

  • Telematikai szolgáltatásokat támogató adat platformok megújításának operatív irányítása
  • Azure alapú Big Data és DWH szolgáltatás kialakítás és adatmigráció tech projektek vezetése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és belső erőforrásokkal
  • A kapcsolódó fejlesztések vállalati policy szerinti lebonyolításának biztosítása agilis környezetben
  • Üzleti igények és értékek megértése, elemzése technológiai szempontok szerint

  Elvárások:

  • Legalább 5 éves munkatapasztalat adatbázis alapú rendszerek fejlesztésében
  • Legalább 2 év tapasztalat fejlesztési projektek menedzselésében
  • Széleskörű tájékozottság az alapvető adatbázis és cloud technológiákban
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás
  • Önálló, proaktív munkavégzés, határozott személyiség

  Előnyök:

  • Szofverfejlesztői múlt
  • Adatbázis tervezési tapasztalat
  • MSSQL fejlesztői és/vagy üzemeltetői szintű ismerete
  • Azure Data Lake és/vagy DSW technológiák ismerete
  • Igazolható sikeresen lebonyolított cloud migrációs projekt
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat

Budapest
Full time

Published on 26.09.2021