Nemzetközi IT Outsourcing partnerünk részére keresünk munkatársat

DÁN NYELVŰ IT HELPDESK AGENT

(16-0369)

pozícióba.

Feladatok:

  • IT eszközök hardver és szoftver hibák és feladatok első szintű megoldása
  • Hívások és web ticketek kezelése Feladataid precíz dokumentálása ticketing rendszer használatával
  • Sikertelen hibamegoldás esetén eszkaláció a következő megoldási szintre
  • Az ügyfelek elégedettségének fenntartása és javítása

Elvárások:

  • Magabiztos DÁN és legalább középfokú ANGOL nyelvtudással rendelkezik
  • Nyitott és érdeklődő az IT terület iránt
  • Proaktív és ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs készség Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nyitott a többműszakos munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + éves bónuszrendszer + Cafeteria csomag
  • Folyamatos belső képzések
  • Nyelvtanfolyamok Ingyenes orvosi szolgáltatások (Medicover)
  • All You Can Move Sportpass

A munkavégzés helye: Budapest (remote work available)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0369”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Dán nyelvű IT helpdesk agent

Budapest
Pest
Full time
Secondary school

Published on 26.02.2021