Vezető IT outsourcing partnerünk részére keresünk munkatársat

CLINICAL RESEARCH, PATIENT HELPDESK AGENT, SPANISH SPEAKING
(16-0067)

pozícióba.

Feladatok:

  • Receiving Patient calls regarding the client product
  • Ticket creation/Categorization / Prioritization
  • Ticket escalation to respective Support Group
  • Incident resolution and recovery
  • Ticket Closure
  • Working hours are between 8 am to 5 pm, 8 hours work daily with lunch break and breaks in between

Elvárások:

  • Graduate / Post Graduate degree in Life-Science domain or relevant Clinical experience (for example as a nurse or in pharma)
  • You must have experience in customer service/ call center or in previous helpdesk position
  • Good spoken and written English AND Spanish
  • GCP and Medical device experience is an added advantage

Amit kínálunk:

  • Competitive salary package + Annual bonus system +Cafeteria package
  • In-house trainings
  • Company insurance
  • Language course reimbursement
  • Free medical services
  • Free coffee/ tea + fruit days
  • In-house yoga & zumba
  • Office massage
  • All You can Move Sportpass + other discount fitness options

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0067”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

CLINICAL RESEARCH, PATIENT HELPDESK AGENT, SPANISH SPEAKING (16-0067)

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 07.08.2020