Customer Service Representative

Nemzetközi partnercégünk számára magabiztos angol nyelvtudással rendelkező új munkatársat keresünk egy műszakos munkarendbe, pályakezdők jelentkezését is várjuk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfélrendelések és felmerülő igények kezelése
  • Szállítmányok, számlázás nyomon követése
  • Árak ellenőrzése, visszaigazolások bekérése
  • Kifutó termékek lekövetése, hibás szállítások ügyintézése

 Amire számíthatsz, ha jelentkezel:

  • Biztos, nemzetközi hátterű munkáltató
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Egy műszak

 Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek rád:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdőként is várjuk jelentkezésed!
  • Magabiztos angol nyelvismereted van (írásban és szóban egyaránt)
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (külkereskedelmi végzettség előnyt jelent)
  • Felhasználói szinten ismereted az MS Office-t
  • Kiváló kommunikációs készség jellemez

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Budapest
Full time

Published on 28.03.2020