CUSTOMER SERVICE MUNKATÁRS

Partnerünk, európában is egyedülálló környezetbarát technológiát alkalmazó,
zöldmezős beruházás keretében épült gyárába keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kereskedelmi tevékenység szakmai támogatása
  • Vevői igények felmérése
  • Termék és technológia fejlesztések kidolgozásában aktív részvétel
  • Vevőtámogatás
  • Reklamációk kezelése, személyes látogatással, problémamegoldással
  • Vevői direkt megkeresések, kérések, kérdőívek kezelése
  • A munkakör betöltése utazással is jár

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszer- vagy vegyészmérnök végzettség
  • Legalább 3-5 éves termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Jártasság az élelmiszerbiztonság területén vagy élelmiszeripari minőségbiztosításban
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés képessége
  • Igényes, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet, jó kommunikációs képesség
  • Logikus gyors észjárás, kiváló szervezési és jó problémamegoldó képesség
  • Minőségorientáltság
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyök:

  • Munkahelyhez közeli lakóhely (50 km-es körzet) vagy költözési hajlandóság
  • Orosz/szerb vagy német nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Innovatív szakmai munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • Mérnöki / Műszaki területek: Élelmiszeripari mérnök
  • Élelmiszeripar: Termékfejlesztés/Termék bevezetés

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Tiszapüspöki
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, JELENTKEZZEN magyar nyelvű, szakmai önéletrajza csatolásával!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Jász-Nagykun-Szolnok
Full time

Published on 21.11.2020