Customer Happiness Specialist

Kedves Customer Happiness Specialist! Segítőkész vagy és lételemed a kommunikáció? Érdeklődsz a műszaki terület, különösen az autóipar iránt? Szeretsz csapatban dolgozni és nem riadsz vissza a kihívásoktól? Ha az előző kérdésekre a válaszod egy határozott igen, jelentkezz partnercégünkhöz, mint

Customer Happines Specialist

Leendő feladataid:

  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • Általános jellegű, operatív ügyintézés a szerződött partnerekkel;
  • Reklamációk kezelése, valamint riportálása;
  • A készletekkel kapcsolatos információ biztosítása és a készlethiányok kezelése;
  • Az operatív jellegű eszközök – úgymint szoftverek, web alapú alkatrész-katalógusok, webes alkatrész-rendelési rendszerek – működéséhez szükséges háttértámogatás biztosítása.

Amilyen tudással és tapasztalattal biztosan rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Felsőfokú angol nyelvtudás;
  • Haladó informatikai ismeretek;
  • Proaktív hozzáállás, rugalmasság és határozottság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Bejárás támogatás;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye délnyugati része.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 04.08.2020