CSOPORTVEZETŐ (Visszáru terület) – Br. 450.000 Ft

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Logisztikai központunk 24.000 m2-en közel hatmillió terméket kezel és tárol, átlagosan napi 200.000 darab forgása mellet.

(BUDAPEST IX. kerület)

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha:

  • szereztél már műszakvezetésben vagy csoportvezetésben tapasztalatot;
  • raktározásban, termelésben, ipari területen dolgoztál az utóbbi években;
  • gyakorlott vagy a feladatok kiosztásában és ellenőrzésében;
  • szívesen motiválsz és ösztönzöl beosztottakat;
  • vállalod a két műszakos munkarendet;
  • hosszú távra tervezel egy minőségi munkahelyen;
  • komoly munkádért komoly bérezésben részesülnél;
  • példát szeretnél mutatni a többi kollégád számára is.

Fontos dolgokat szeretnék rád bízni:

  • csoportvezetőként 10-15 fős csapat vezetését, támogatását, ellenőrzését;
  • egy konkrét részleg (visszáru) teljeskörű irányítását, munkáltatói jogkörrel;
  • folyamatosan jól teljesítő csapat kialakítását, megtartását;
  • munkafolyamatok és rendszerek működtetését, betartatását, biztosítását;
  • a tulajdonosi szemlélet képviseletét a napi gyakorlatban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag: alapbér, vezetői mozgóbér, műszakpótlékok;
  • céges mobiltelefon, étkezési lehetőség;
  • felelősségteljes pozíció, változatos feladatok;
  • fiatalos, modern környezetet;
  • lehetőség a fejlődésre;
  • egy évben kétszer csapatépítő programok;
  • a szükséges munkaruhákat, évszaknak megfelelően.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-02-27