Similar jobs like this one

Csoportvezető – kiszállítás

  • A munkatársak irányítása, kiértékelése és támogatása a szakképzett munkaerő megtartása érdekében.
  • A részlegen belüli feladat- és felelősségi körök megszervezése.
  • A célok egyeztetése és ellenőrzése a munkatársak kompetenciáinak megfelelően, annak érdekében, hogy a munkatársak képessé váljanak az önálló, aktív problémamegoldásra.
  • Új munkatársak felvétele és betanítása.
  • Folyamatos folyamatfejlesztés, a felelősségi területen belül alkalmazandó munkafolyamatok kidolgozása a hatékonyság folyamatos javítása érdekében
  • A több részleget érintő fejlesztési lehetőségek felismerése és aktív megvalósítása.
  • Költségvetés összeállítása, valamint a cél- és tényleges értékek összevetése az erőforrások tervszerű és racionális felhasználása érdekében.-
  • A megrendelésekkel kapcsolatos ütemezés és erőforrás-tervezés a projektmenedzsmenttel és a szerelésfelügyelettel konzultálva.
  • A kiszállítások ütemezésének koordinálása

Elvárások / Requirements

  • Legalább középfokú végzettség
  • Logisztika (kiszállítás) területén szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Informatikai alapismeretek
  • A targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • 13. havi bér
  • Munkába járás támogatása
  • Bónuszrendszer
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Inspiráló munkakörnyezet

Veszprém
Full time

Published on 18.10.2021

Similar jobs