Csoportvezető-helyettes (elektronika)

Prettl Electronics Hungary Kft.

Német tulajdonú elektronikai alkatrészeket gyártó vállalatunk több mint 10 éve ad munkát 120 dolgozónknak.
Vállalatunk Elektronikai részlege panelek beültetésével, gyártásával foglalkozik. A termelés heti váltásban, két műszakban zajlik.

Főbb feladatok, munkák:

  • a műszakjában dolgozó 20-30 dolgozó munkáját támogatása
  • munkafeladatok kiadása és ellenőrzése
  • kapcsolattartás a raktárral és a minőségüggyel
  • adminisztráció elvégzése
  • heti váltásos két műszak vállalása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gyakorlat emberek irányításában
  • elektronikai gyártási alapismeretek
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • határozottság és döntésképesség
  • gyors alkalmazkodás váratlan helyzetekre

Amit kínálunk:

kiszámítható és biztos jövedelem, stabil munkahely, családias munkakörnyezet, modern technológiák.

Bejárás: A Budapest-Székesfehérvár vasútvonalon Tárnok megálló 10 perc séta,
Pusztaszabolcs-Adony-Iváncsa-Százhalombatta irányból céges busz.
Gépkocsival emelt összegű bejárási támogatás.

Érd
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 07.11.2020