Similar jobs like this one

Recommended jobs

Csoportvezető munkatárs

Partnerünk cége festő üzemébe munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Csoportvezető

Feladatok:

  • a kijelölt területen (soron) a kiadott terv legyártásának megszervezése és az eredmények ellenőrzése
  • dolgozók irányítása
  • a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • a hibamegelőzésben, illetve a hibaelhárításban való aktív részvétel
  • a termelés folyamatos nyomon követése, ellenőrzése az elvárt termelési darabszám és minőség szempontjából
  • gépek megfelelő működésének biztosítása
  • a munkautasítások, valamint a munkabiztonsági, egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középiskolai végzettség
  • legalább egy éves tapasztalat hasonló területe
  • targonca vezetői jogosítvány
  • magabiztos számítástechnikai ismeret (MS Office)
  • három műszakos munkarend
  • önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • jó szervező és kommunikációs készség
  • következetes, határozott személyiség
  • a munkaterület rendjének betartása/betartatása

Előnyök:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • vegyiparban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz, bejárási költségtérítés, 13. havi fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség

Devecser, 8460 Magyarország
Veszprém
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 14.05.2021