Csoportvezető

Gépipari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Összeszerelés vagy alkatrészgyártás területén csoportban dolgozó  munkavállalók napi munkájának irányítása, szervezése és felügyelete
  • A csoportban dolgozó kollégák képzése, betanítása
  • A munkaterületen működő gépek üzemeltetésének biztosítása
  • Gyártási és szerelési munkákban való aktív részvétel
  • Egyedi alkatrészek felülvizsgálata

Elvárások:

  • Szakközépiskolai vagy szakiskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Aktív angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Erős kommunikációs készség és csapatszellem
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit a cég kínál önnek:

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítményalapú éves bónuszjuttatás
  • Szakmai továbbképzések

Kezdés: Azonnal
Munkavégzés helye: Debrecen

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 06.08.2020