Csoportvezető

  • Összeszerelés vagy termelés területén csoportban dolgozó munkavállalók napi munkájának irányítása, szervezése
  • Irányítása alá tartozó terület felügyelete
  • Képzések biztosítása a csoportjában dolgozó kollégák számára
  • A munkaterületen működő gépek üzemeltetésének felügyelete
  • A csoport munkájának minőségszempontú irányítása és végrehajtás ellenőrzése
  • Szükség esetén egyedi alkatrészek felülvizsgálata, újrafelhasználása

Elvárások / Requirements

  • Szakirányú, minimum technikusi végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol vagy német társalgási nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki rajzok olvasása elengedhetetlen
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kihívást jelentő multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Külföldi betanulás, munkavégzés lehetősége
  • Folyamatos oktatások és képzések

Hajdú-Bihar
Full time

Published on 02.08.2020