Csomagoló (Rétság)

Fóliás csomagolóanyagokat gyártására, rétsági munkavégzéssel azonnali kezdéssel

Csomagoló

kollégákat keresünk!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • A tételeket mozgatása, gyártószalagokról, gyártósorról vagy a szállítószalagokról.
  • Termékek vizsgálata, összeszerelése, számlálása, csomagolása, áthelyezése
  • Munkavégzéshez kapcsolódó gépeket, eszközöket, felszereléseket, szerszámokat, szállítóeszközöket és termékek tisztítása..
  • Szétválogatja a termékeket súlyuk, fajtájuk, minőségük, méretük, anyagösszetételük szerint.
  • A termékekről levágni,  a termelés során ottmaradt felesleges kiálló részeket.
  • A tárgyakat, termékeket, termékcsomagokat címkézése.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai munkavégzésre való alkalmasság  (Álló munka15-20 kg termékeket kell pakolni)
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú elhelyezkedési szándék
  • Monotonitás tűrése

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű fő állású munkaviszony fizetett szabadsággal
  • Kezdő Bruttó bérezés 263.000 Ft
  • Innovatív kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet
  • Utazási támogatás: térítik a bérlet 86 %-át vagy gépkocsi esetében a 15 Ft /km

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Rétság
  • Munkarend:  folyamatos, több műszakos munkarend
  • Szállást nem biztosítunk a munkalehetőséghez

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Rétság, 2651 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 26.02.2021