Csomagoló / Operátor

A Neopac Hungary Ltd. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Akinek feladata lesz:

  • A csomagológép üzemeltetése
  • A minőség folyamatos figyelemmel kísérése
  • Címkenyomtatás számítógéppel
  • Önellenőrzés elvégzése és dokumentálása
  • Termék válogatásokban való részvétel és koordináció
  • Gépek takarítása, tisztántartás

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontosság, terhelhetőség, monotonitástűrés
  • Szorgalom, megbízhatóság
  • Folyamatos munkarend vállalása (12 órás műszakok)

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil svájci háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Betanulási folyamat több éve nálunk dolgozó szakemberek mellett
  • Előírásoknak megfelelő rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year

Published on 2020-03-19