Csomagoló - Operátor

A világ egyik legnagyobb kontaktlencsegyártójaként, dinamikus fejlődésünknek köszönhetően, új munkatársakat keresünk saját állományunkba

CSOMAGOLÓ-OPERÁTOR

munkakörbe, gyáli üzemünkbe.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Bírod az álló munkavégzést
  • Precíz és megbízható vagy
  • Vállalod a 12 órás munkarendet
  • Szeretnél tanulni, fejlődni a munkahelyeden

MI AZ AMIT MI KÍNÁLUNK?

  • Modern, higiénikus munkakörnyezetet
  • Három összefüggő pihenőnapot
  • Életbiztosítás, AYCM kártya vásárlási lehetőség, ingyen kávé, 30% kedvezmény szemüveg és kontaktlencse vásárlásra, ingyenes szűrővizsgálatok és védőoltások
  • Határozatlan idejű szerződést, teljes bejelentést
  • Akár havi 200.000-240.000.- forintos kereseti lehetőséget
  • Kiemelkedő pótlékokat, havi bónuszt
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Korrekt, megértő vezetőket
  • Hölgyeknek könnyített fizikai munkát
  • Túlóra lehetősége kiemelt bérezéssel
  • Utazás támogatást (15 HUF/km), céges buszjáratokat Budapestről és több Pest megyei településről
  • Pályakezdőként is végezhető munkát

ELŐNYT JELENT:

  • Operátori területen szerzett tapasztalat
  • Jó fizikum
  • Monotonitás tűrés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Gyál

Gyál, 2360 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27