Csomagolás technikus - Pápa

Feladatok

  • Csomagolási utasítások készítése, frissítése és validálása
  • Csomagolóanyag management (egyutas és visszaforgó csomagolóanyagok rendelése)
  • Csomagolóanyagokhoz kötődő egyéb adminisztráció
  • Csomagolás fejlesztések – költségmegtakarítások elérése
  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Csomagolóanyag készlet karbantartás és management
  • Binman rendszer használata, fejlesztése és karbantartása
  • Költségcsökkentő projektekben való részvétel és új üzleti tervekhez kapcsolódó adatszolgáltatás és költségszámítás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai csomagolástervezésben és -beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Veszprém megye – Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Veszprém megyei partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét a 03187@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20/331-19-45-ös mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Pápa
Full time

Published on 21.09.2021