Csomagoló gépkiszolgáló diákmunka

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas habtermékeket gyártó leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről! Filozófiájuk: "Önre figyelünk, hogy segíthessünk!" Csatlakozz Te is csapatukhoz!

Feladatok:

  • Félautomata gépsorok kezelése és felügyelete
  • Gépkiszolgálási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Folyamatos műszakbeosztásban történő munkavégzés vállalása
  • Legalább 3 hónap folyamatos munkavégzés
  • Tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő Megszakítás nélküli munkarend, 2+2 napos rendszerben, amelynél két munkanapot mindig két pihenőnap követ, így a hónap fele teljesen szabad! 2 nap nappal (06:00 - 18:00), 2 nap pihenő, 2 nap éjszaka (18:00 - 06:00), 2 nap pihenő. Amit kínálunk Azonnali kezdés Bruttó 1345 Ft-os alap órabér Műszakpótlékok: délután 30%, éjszaka 60% Fejlődési, előrelépési lehetőség Jó hangulatú, nyugodt munkakörnyezet Előnyt jelent:

  • Gyári munkatapasztalat
  • Hosszú távú munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, kattints a jelentkezés gombra.

Budapest
Part time, Apprenticeships

Published on 11.02.2021