Könnyű fizikai diákmunka

Azonnali kezdéssel keresünk délelőttös/délutános beosztással 16. életévet betöltött diákokat

Könnyű fizikai munkára!

Dolgozd végig még az augusztust, és keress pénz most még a suli kezdete előtt!

A helyek korlátozottak, jelentkezz most nehogy lemaradj!

Feladatok:

  • könnyű fizikai betanított munka
  • címkézés, csomagolás

Munkaidő:

  • napi 8 óra, 6-14 és 14-22 között

Munkavégzés helye:

  • Tab

  • Kitartó vagy és szorgalmas,
  • nem szeretnél egy számítógép előtt ülni egész nap, szereted a pergős, lendületes feladatokat

Elvárások:

  • Heti 40 óra vállalása
  • folyamatban lévő nappali, levelezős, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Fizikai munkára való képesség
  • megbízhatóság, rendszerszemlélet,
  • kitartó személyiség

Környező településekről ingyenes buszjárat biztosított: Siófok, Tokorcs, Fürged, Dombóvár, Kaposvár, Nsk, Nagykónyi, Nágocs, Tamási, Lulla, Zala, Andocs, Bábonymegyer, Ádánd, Bonnya, Tamási, stb.)

Jelentkezéshez:

Hívd a 70/428-3740 , 70/626-6381 számok valamelyikét

Tab, 8660 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 17.08.2020