Csomagoló koordinátor

A műanyag háztartási termékeket gyártó Keter Hungary Kft. új munkatársat keres dinamikusan fejlődő csapatába:

Főbb feladatok:

  • Műszakvezető napi munkájának támogatása
  • Szektorában 15-20 fő koordinálása, munkaszervezési feladatok ellátása, munkavégzésének segítése, nyomon követése
  • Munkafegyelem betartása és betartatása
  • Napi gyártási terv követése, a termelés folyamatosságának biztosítására
  • Hatékonyság fejlesztés, veszteségek csökkentése
  • Figyel az alapanyag, mesterkeverék, csomagolóanyag, kiegészítő anyag takarékos felhasználására
  • Figyel az energiatakarékos gépüzemeltetésre
  • Rend és tisztaság folyamatos fenntartatása
  • Felmerülő problémák megoldása, eszkaláció
  • Biztosítja a biztonságos munkavégzés feltételeit és betartatja azok szabályait
  • Új munkatársak betanítása
  • Termelés dokumentációja és adatrögzítése
  • Termelésfelügyeleti rendszer precíz pontos használata, ideértve az anyag és selejt könyveléseket, rendelések indítását és lezárását.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyártás/termelés területen szerzett minimum 3 éves munka/vezetői tapasztalat
  • MS Office ismerete (Excel, Word)
  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Két műszakos, 12 órás folyamatos munkarend
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér (alapbér + teljesítmény alapú mozgóbér)
  • Cafetéria juttatás
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés
  • Képzéseken való részvétel
  • Útiköltség támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ebes

Ebes, 4211 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 14.06.2021