Csomagoló

  • Higiéniai termékek kézi csomagolása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Álló munka

Elvárások / Requirements

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása (folyamatos műszak várható)
  • Pályakezdő, nyugdíjas és megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Induló órabér bruttó 1070 Forint (6 hónap után bruttó 1125 Forint)
  • Műszakpótlék (18 és 6 óra között 40%)
  • Túlóra lehetőség
  • Jelenléti és hűségbónusz
  • Szezonális bónusz
  • Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
  • Előrelépési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről:

Abasár, Adács, Atkár, Bátonyterenye, Besenyőtelek, Boconád, Bodony, Detk, Domoszló, Dormánd,

Ecséd, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyösoroszi, Gyöngyöspata,

Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Heréd, Heves, Hort,

Jászárokszállás, Karácsond, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátraderecske, Mátrafüred, Mezőtárkány,

Nagyfüged, Nagyréde, Parád, Parádsasvár, Petőfibánya, Recsk, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Sirok, Szücsi,

Tarnaméra, Tarnazsadány, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta

Buszjárat bővítés!

Kál - Kompolt - Kápolna - Tófalu - Aldebrő - Feldebrő

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!

Érdeklődni az alábbi telefonszámokon lehet:

20/333-44-50; 37/540-016

E-mail elérhetőségünk: gyongyos@trenkwalder.com

Csomagoló

Gyöngyös
Full time

Published on 23.10.2020