A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A világítástechnika minden területén szeretnénk kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtunk ügyfeleink számára beltéri és kültéri világítás területén, legyen szó beltéri szabályozható fényforrásokról vagy közúti/utcai világításról. Emellett az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat tervezünk. Hagyományos technológiájú fényforrások széles skáláját kínáljuk, autólámpa üzletágunk pedig több mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

Keressük azt a Csomagolástervező mérnököt, aki hozzájárul vállalati sikereinkhez!

Feladatok :

  • Különféle világítástechnikai termékekhez kapcsolodó csomagolástervezési  feladatok  elvégzése, beleértve a vevői és beszállítókkal való kommunikációt.
  • Vevői és belső használatú, főleg papír és műanyag alapanyagú csomagolás fejlesztése, bevezetése az egész ellátási rendszerre optimalizálva.
  • Együttműködés a szerződéses csomagolóanyagok beszállítóival a zavartalan anyagellátás érekében, új beszállítók és technologiák felkutatása, minták, anyagok és költségbecslések bekérése, új csomagolási struktúrák közös fejlesztése.
  • Csomagolási dokumentációk, leírások készítése.
  • Csomagoló anyag, és csomagolási struktúrák változtatásának nyomonkövetése, módosítása, átvezetése a csomagolási dokumentációkban és SAP rendszerben.
  • Együttműködés nagy nemzetközi vevőkkel (főleg USA piac)   új csomagolóanyagok bevezetésével és folyamatos módosításával  kapcsolatban.
  • Tisztában van és megérti az agilis módszertant, tettre kész személy, aki szeret szorgalmasan dolgozni, tevékenykedni.
  • Szorosan együttműködik a Termék Management és a Supply Chain csapatokkal az üzleti prioritások hatékony lekezelése érdekében.
  • Koordinálja és nyomon követi a költséghatékonysági programokkal kapcsolatos tevékenységeket, pro-aktívan workshopokat szervez hagyományos es jövőbe mutató csomagolási megoldásokra.
  • Költségcsökkentési projektek és költség-elkerülési lehetőségek azonosítása, fejlesztése és kezdeményezése, amelyek magukban foglalják a csomagolás újratervezésére irányuló  kezdeményezéseket, a meglévő csomagoló anyagok konszolidációját és a termékcsalád hatékonyságát.
  • Jelentések és számítások  készítése csomagolóanyagokra vonatkozóan esetileg.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Folyékony angol nylevtudás
  • Felhasználó színtű MS Office ismeret, különösen  Excel
  • Felhasználó színtű InDesign vagy Adobe Illustrator ismeret
  • Képesség rövid, középtávú és hosszú távú kérdések kezelésére
  • Erős elemző készségek és  strukturált gondolkodás
  • Erős döntési és prioritási képességek
  • Korábbi tapasztalatok a költségmegtakarítási tevékenységekben.
  • Kiváló problémamegoldókészség, hatékony kommunikáció
  • Proaktivitás és belső késztetés a legjobb eredmények elérésére
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Sokszínű lehetőség egy gyorsan növekvő és folyamatosan változó környezetben
  • Felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Pozitív, alkotó, barátságos légkör
  • Rugalmas munkaidő - egyensúly a munka és magánélet között

Örökségünk az innováció: 120 éves tapasztalatunkat a jövőbe mutató technológiák területén kamatoztatjuk. Célunk, hogy világszínvonalú, energiahatékony világítást és intelligens megoldásokat kínáljunk minden egyes ügyfelünknek.

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy olyan céghez tartozz, amely értéket teremt, és amelynek van múltja, és van jövője!  Keressük új csapattagunkat Budapesten vagy Nagykanizsán lévő telephelyünkre.

CSOMAGOLÁSTERVEZŐ MÉRNÖK

Nagykanizsa
Budapest
Pest
Zala
Full time
1 year
Bachelor

Published on 29.11.2020