CSOMAGOLÁSI VEZETŐ

Ref. szám: 2021/300

FELADATOK:

  • A csomagolási folyamatok menedzselése a késztermék raktárba történő szállításáig.
  • A meghatározott területi teljesítménymutatók tervezése és nyomon követése
  • A technológiai és minőségi folyamatok optimalizálása, TPM alapú munkakultúra megszilárdítása
  • Napi kontroll rendszer fejlesztése és fenntartása
  • TPM Pillérvezetés, fejlesztések indítása veszteségek megszűntetésére, javító intézkedések bevezetése
  • A személyi állomány folyamatos kompetenciafejlesztése a mindenkori szervezeti struktúrának megfelelően
  • A területre vonatkozó szabványoknak és előírásoknak való megfelelőség biztosítása, belső szabványok naprakészségének biztosítása
  • A munkabiztonsági feltételek folyamatos és fenntartható fejlesztésének vezetése
  • Csomagoló és egyéb anyagoknál fellépő reklamációk kezelése
  • Új termék bevezetés koordinálása a csomagoló üzem területén

FELTÉTELEK:

  • 5-10 éves termelő vállalatnál (FMCG) szerzett vezetői és szakmai tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamos és/vagy gépészmérnök)
  • Erős TPM szemlélet és ismeretek (AM)
  • Erős MS Office ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (nemzetközi projektekben való részvétel miatt)
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló elemzőkészség
  • Precizitás
  • Jó interperszonális készség
  • Költségoptimalizáló gondolkodásmód

Bérezés,juttatás: Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem + cafetéria

Közlekedés: Utazási bérlet támogatás

LEÍRÁS: előnyt jelent SAP tudás

Sopron
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor

Published on 05.02.2021