Csomagolási specialista (Expeditor) - Pápa környéke

Feladatok

  • Csomagolási folyamatok felügyelete egyszemélyi felelősként
  • Csomagolástervezési és csomagolásfejlesztési folyamatok támogatása
  • Csomagolási utasítások elkészítése, karbantartása
  • Aktív részvétel a csomagolástervezési feladatokban

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikában szerzett 3 éves tapasztalat
  • Csomagolástervezésben, -beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez
  • Önálló munkavégzés, agilitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Veszprém megye – Pápa környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Veszprém megyei partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál lehet.

Pápa
Veszprém
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 20.08.2020