Csomagolás

Ezúttal Pécsett működő, állateledel forgalmazással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk diákokat!

Feladatok:

  • csomagolás
  • számlálás
  • címkézés

Elvárások:

  • nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • hétköznapokon délelőtt/délután
  • heti minimum 2 nap vállalása
  • hetente minimum 16 óra (akár 4/6 órában)

Amit kínálunk

  • hosszú távú diákmunka, év közben és akár nyáron is van lehetőséged dolgozni
  • hétköznap br. 1100 Ft/óra díjazás
  • ha egy hónapban eléred a 100 órát, az órabéred br. 1250 Ft/órára emelkedik, valamint kifizetjük a helyi járatos bérletedet

Munkavégzés helye

  • Keleti Ipari Parkban található
  • Uránvárosból, Kertvárosból és a Belvárosból közvetlen, a munkaidődhöz csatlakozó helyi járat közlekedik.

Előnyt jelent:

  • jó kézügyesség
  • megbízhatóság

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek töltsd ki a lenti rövid űrlapot, hogy felvehessük veled a kapcsolatot!

Csomagolás

Pécs
Part time

Published on 20.11.2020