Csomagolás

Kontaktlencséket gyártó partnerünk, a CooperVision egy amerikai nagyvállalat. Igényes, tiszta munkakörnyezet, céges buszjáratok és ingyenes kávézási lehetőség vár.

Feladatok:

  • Csomagolás
  • Kiszállításra előkészítés
  • Kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszony
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Műszakok: hétfőtől vasárnapig: 6.00-18.00 vagy 18.00-6.00 között, 12 órás munkarendben VAGY 8.30-17.00 között 8 órában
  • Bármikor - nappal / éjszaka / hétköznap / hétvégén - vállalhatsz műszakot, amikor időd csak engedi!
  • A nyitott műszakokat minden héten online megadjuk, és Te választod ki, hogy melyiket tudod vállalni
  • Legalább heti 2-3 napot érdemes vállalni, a beosztást az igények és a Te elfogaltságaidhoz igazítjuk
  • Heti 20-30 óra közötti vállalás elvárt

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.195-3.466 Ft közötti órabér (pótlékokkal)
  • Akár nettó 200-240 ezer Ft fölött is kereshetsz, ha 15 műszakot dolgozol egy hónapban.
  • Kiszámítható munkavégzés, egyszerű feladatok
  • Ingyenes kávézási lehetőség

Munkavégzés helye

A CooperVision Gyálon található, Budapest határában. A műszakokhoz igazított céges buszjáratokkal könnyen és ingyenesen megközelíthető.

Az alábbi településekről indulnak céges buszjáratok:

Budapest, Bag, Aszód, Gödöllő, Isaszeg, Pécel, Maglód, Gyömrő, Vecsés, Üllő, Gyál, Tóalmás, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Bénye, Gomba, Monor, Tápiószele, Tápiószőlős, Abony, Törtel, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Pánd, Káva, Örkény, Hernád, Újhartyán, Kakucs, Inárcs, Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Kiskunlacháza, Ráckeve, Délegyháza, Dunavarsány, Taksony, Dunaharaszti, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Szigetcsép, Tököl, Szigethalom, Kecskemét, Lajosmizse, Nagykőrös

Előnyt jelent:

  • Hétfő-szerda közötti napok vállalása napközben

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen vagy a következő telefonszámon: 06-70/452-9055.

Csomagolás

Budapest
Part time

Published on 17.11.2020