Csatornaműgépész (Somogyszob)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Nagyatádi Üzemvezetősége

CSATORNAMŰGÉPÉSZ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Szennyvíztisztítás, vegyszer bekeverés, vegyszeradagolás beállítása;
  • technológiai hulladékok kezelése, szennyvízkormányzás;
  • alkalmazott szennyvíz-technológia működtetése, ellenőrzése, karbantartása;
  • iszapszint folyamatos ellenőrzése, iszapülepedés mérése, iszapkezelés;
  • szagtalanító berendezések üzemeltetése az érvényben lévő utasítások szerint;
  • szennyvízszivattyúk dugulásának elhárítása;
  • szennyvíztisztító és átemelő műtárgyak beszállással való tisztítása, karbantartása;
  • védterületek karbantartása
  • a telephelyek és védterületek takarítási és karbantartási munkáihoz alkalmazott gépek (elektromos és robbanómotoros kisgépek) működtetése, karbantartása és ellenőrzése;
  • a szennyvízközműrendszer távfelügyelete, üzemeltetése a folyamatirányító rendszerek alkalmazásával;
  • a folyamatirányító rendszerek ellenőrzése, hibaüzenetek kezelése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • érettségi
  • Excel használat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Somogyszob

Jelentkezni 2020. augusztus 14-ig lehet.

Somogyszob, 7563 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 07.08.2020