Vízműgépész

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Fonyódi Üzemvezetősége

VÍZMŰGÉPÉSZ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Alkalmazott ivóvíz-technológia során felhasznált vegyszerekkel kapcsolatos feladatok elvégzése, vegyszerszállítás, -mozgatás, -bekeverés, -adagoló beállítása és karbantartása, vegyszer minőségének ellenőrzése;
  • alkalmazott ivóvíz-technológia során keletkezett technológiai hulladékok kezelése, szállítása;
  • ivóvíz-közműrendszer telephelyein és védterületein takarítási és karbantartási feladatok elvégzése;
  • az ivóvíz-közműrendszeren lévő gépházakban, műtárgyakban lévő vezetékek hálózati elemek korrózióvédelmének elvégzése;
  • az ivóvíz-közműrendszeren alkalmazott gépek, berendezések karbantartása, működésének ellenőrzése;
  • vállalati gépjármű vezetése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • MS Office programok alapfokú ismerete

ELŐNY:

  • érettségi bizonyítvány, szakirányú technikusi végzettség
  • VISION üzemirányító rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Fonyód

Jelentkezni 2020. július 16-ig lehet.

Vízműgépész

Fonyód, 8640 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 17.07.2020