CSATORNAMŰGÉPÉSZ

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

SIÓFOKI ÜZEMVEZETŐSÉGE

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

FŐBB FELADATOK

  • A siófoki szennyvíztisztító telep üzemeltetése;
  • alkalmazott szennyvíz-technológia működtetése, ellenőrzése, karbantartása;
  • szennyvízközműrendszer távfelügyelete, üzemeltetése a folyamatirányító rendszerek alkalmazásával;
  • folyamatirányító rendszerek ellenőrzése, hibaüzenetek kezelése;
  • számítógépes rendszerek kezelése;
  • védterületek karbantartása, szennyvízszivattyúk dugulásának elhárítása;
  • szennyvíztisztítás, vegyszer bekeverés, vegyszer adagolás beállítása;
  • technológiai hulladékok kezelése, szennyvízkormányzás;
  • iszapszint folyamatos ellenőrzése, iszapülepedés mérése, iszapkezelés.

FELTÉTELEK

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés

ELŐNY

  • fémipari végzettség
  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • érettségi

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Siófok

Jelentkezni 2021. február 26-ig lehet.

Siófok
Somogy
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 26.02.2021