Csatornamű gépész

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Keszthelyi Üzemvezetősége

CSATORNAMŰ GÉPÉSZ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A Keszthelyi Szennyvíztisztító telep és biogáz üzem üzemeltetése
  • Alkalmazott szennyvíz technológia működtetése, ellenőrzése, karbantartása
  • Szennyvíz közmű rendszer távfelügyelete, üzemeltetése a folyamatirányító rendszerek alkalmazásával
  • Folyamatirányító rendszerek ellenőrzése, hibaüzenetek kezelése
  • Számítógépes rendszerek kezelése
  • Védterületek karbantartása, szennyvízszivattyúk dugulásának elhárítása
  • Szennyvíztisztítás, vegyszer bekeverés, vegyszeradagolás beállítása
  • Technológiai hulladékok kezelése, szennyvízkormányzás
  • Iszapszint folyamatos ellenőrzése, iszapülepedés mérése, iszapkezelés

FELTÉTELEK:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • Érettségi
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Fémipari, lakatos végzettség
  • Vízvezeték szerelő végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Keszthely

Jelentkezni 2021. január 04-ig lehet, kizárólag a DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT. Karrier oldalán (www.karrier.drv.hu). E-mailben, vagy postán elküldött jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni.

Keszthely, 8360 Magyarország
Zala
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 20.01.2021