Csatornahálózat-szerelő-karbantartó (Balatonlelle)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Fonyódi Üzemvezetősége

CSATORNAHÁLÓZAT-SZERELŐ–KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A szennyvízhálózaton és a szennyvízátemelőknél alkalmazott szennyvíz-technológia során keletkezett technológiai hulladékok kezelése, szállítása;
  • a szállításhoz, mozgatáshoz alkalmazott emelő-, rakodó- és szállítógépek kezelése, ellenőrzése, működtetése;
  • a szennyvízközműrendszeren alkalmazott gépek, berendezések, eszközök hibaelhárítása, karbantartása, működésének ellenőrzése;
  • a szennyvízközműrendszeren lévő hálózati elemek (tolózárak, visszacsapó szelepek, szerelvényaknák, stb.) hibaelhárítása, karbantartása.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • fémipari végzettség
  • lakatosipari végzettség
  • kőműves végzettség
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságáná

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Balatonlelle

Jelentkezni 2020. szeptember 24-ig lehet.

Balatonlelle, 8638 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 19.10.2020