Csatornahálózat-szerelő-karbantartó (Kaposvár)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Nagyatádi Üzemvezetősége

CSATORNAHÁLÓZAT-SZERELŐ-KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A Társaságnál érvényben lévő kezelési-karbantartási utasítás és az Üzemeltetési szabályzat alapján a szennyvíz közmű rendszer elemein végzett üzemeltetési feladatok
  • a határértékek fokozott figyelemmel kísérése;
  • szennyvíztisztítás, víztisztítás;
  • vegyszerbekeverés, vegyszeradagolás beállítása;
  • technológiai hulladékok kezelése;
  • iszapkezelés, iszapszint folyamatos ellenőrzése, iszapülepedés mérése;
  • átemelők üzemeltetése, kézi földmunkák elvégzése;
  • vállalati gépjármű vezetése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • fémipari végzettség, lakatos végzettség
  • C kategóriás jogosítvány
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár

Jelentkezni 2020. augusztus 13-ig lehet.

Kaposvár
Somogy
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 14.08.2020