COS Visual Merchandiser Fashion Street Budapest

Új kihívásokat keres az értékesítési látványtervezésben?

Olyan márkánál szeretne dolgozni, amely befektet karrierjébe, valamint támogatja személyes fejlődését?

Örömét leli a vizuálisan is magával ragadó kereskedelmi megoldások megvalósításában?

Ha a válasza igen - lépjen velünk kapcsolatba...

A COS kiváló csapata

Visual Merchandiser

pozícióba keresi új munkatársát Budapest en.

A COS márkáról
A COS olyan nőknek és férfiaknak szánt divatmárka, akik időtlenséget, modernitást, funkciónalitást és átgondolt dizájnt keresnek. Újragondolt klasszikusokat és alapdarabokat kínálunk, olyan darabokat tervezünk, amik tovább tartanak egy szezonnál. 2007-es indulásunk óta alaposan átgondolt helyeken nyitottuk meg boltjainkat a világ több, mint 40 országában, figyelve arra, hogy megőrizzük az adott épületek eredeti jellegét, de egyben modern és kortárs tereket hozzunk létre.

A pozícióról
Bár nálunk sosincs két egyforma nap, a pozícióval járó legfontosabb feladatok az alábbiak:

  • Vásárlóink magas szintű kiszolgálása; beszélgetés kezdeményezése, nagyszerű viseletek összeállításában való segítségnyújtás
  • Eladási információk elemzése, az üzlethelyiség vizuális vezetéséért való felelősségvállalás
  • Kirakatinstallációk összeállítása
  • Nagyszerű viseletek összeállítása és a próbababák stylingolása
  • Új viseletek népszerűsítése, és a már meglévő kollekció darabjainak rotálása az üzlet vonzó és friss megjelenésének jegyében
  • A sales csapat munkájának támogatása az üzlet működtetésében
  • Management tagok és sales munkatársak vizuális vezetése
  • Az értékesítési lárványtervezés alapjainak meghatározása és munkatársak tréningje
  • COS nagyköveti státusz – a lehető legjobb vásárlói élmény biztosítása

Önről…
Az értékesítési látványtervező pozíció betöltésének előfeltétele a hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat, valamint az alábbi kvalitások megléte

  • Visual merchandiser vagy visual assistant pozícióban szerzett tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Motiváltság & pozitivitás
  • Alkalmazkodóképesség
  • Őszinte érdeklődés mások iránt
  • Nyitottság - a COS termékek megismerésében és azok értékesítésében
  • Kiváló tervezői és szervezői készség
  • Kreatív gondolkodásmód & naprakész ismeretek a legújabb trendek, valamint versenytársak tekintetében
  • Jó kereskedelmi érzék
  • A rugalmas munkabeosztáshoz való alkalmazkodás - a pozíció esetenként kora reggeli, hétvégi és esti munkavégzéssel jár

Miért a COS?
A COS-nál teljeskörű márkabemutatóval, kiváló tréningekkel és dedikált mentorral támogatjuk Önt az első napokban, hetekben, hónapokban. Mindemellett további fantasztikus juttatások is várják, mint például:

  • Álláslehetőség egy nemzetközi cégnél, mégis családias légkörben
  • Rugalmas vállalati kultúrát biztosítunk, melyben tiszteletben tartjuk egyéni stílusod
  • Betegbiztosítás
  • Munkaruházat biztosítása évente 180 000 Ft értékben
  • Cafeteria Készpénz
  • AYCM kártya
  • Családias munkakörnyezetet biztosítunk, szünetedet  pedig nyugodt, kellemes környezetben tudod eltölteni
  • Bevezető tréning és további tréningek
  • HIP - Céges Nyugdíjterv
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Egyedi, különleges termékekkel dolgozhatsz, melyeket az építészet és a művészet inspirált

Kultúránk
Az elmúlt 10 év alatt átgondolt vízió mentén alakítottuk ki azt a kultúrát, melynek középpontjában munkatársaink támogatásának, inspirálásának és bátorításának fontossága áll. A COS márkát körbeölelő gondolatiság kreatív, előremutató és modern; fókuszában múlandó trendek helyett a hosszú távú tervezés áll.  A COS-nál kiválóságra törekszünk; elhivatottak vagyunk a legjobb emberek megtalálásában, és olyan környezetet biztosítunk, mely elismeri és értékeli a tehetséget. Hisszük, hogy a változatos munkaerő meghatározó eleme a sikernek. Ünnepeljük az egyediséget és értékeljük minden egyes munkatársunk márkába fektetett munkáját.

COS Hennes&Mauritz Sp.zo.o.
Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 2020-02-28