Corporate Finance elemző

Magyarország egyik jól ismert pénzügyi befektetési szolgáltatójához a corporate finance üzletág erősítésére keressük új munkatársukat egy Corporate Finance elemző személyében,akinek fő feladata a vállalatértékelésben és társaságok átvilágításában való közreműködés.

Az ideális jelentkező legalább 4 éves tapasztalattal rendelkezik társasági átvilágítások, vállalatértékelés és M&A tranzakciók területén.

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:

  • Vállalatértékelési feladatok (elsősorban DCF és peer group módszerrel)
  • Iparági adatbázisok építése, naprakészen tartása
  • Hazai és nemzetközi makrogazdasági, iparági és vállalati elemzések készítése
  • Üzletfejlesztési feladatok támogatása, aktív részvétel a potenciális M&A ügyletek azonosításában (deal sourcing feladatok)

Elvárások:

  • M&A tranzakciók lebonyolításában, vállalatértékelésben, due diligence területen szerzett legalább 4 éves tapasztalat
  • Proaktív gondolkodás, önálló munkavégzési képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Versenyképes, teljesítményhez igazodó juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest
Pest
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 13.01.2021