Controller

A Budapesti Távhőszolgáltató (FŐTÁV) Zrt.

munkatársat keres a fenti munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • költségelszámolási (SAP) rendszer zárását követő havi adatszolgáltatásban való részvétel, szakterületi kontrolling keretében,
  • közreműködés a tulajdonos és a menedzsment felé történő riportálásokban,
  • tény/terv elemzések készítése (számszaki és szöveges formában),
  • prezentációk készítése az elkészített elemzések vonatkozásában,
  • közreműködés az üzleti tervezésben, tervegyeztetési folyamatok végrehajtásában,
  • árfelülvizsgálat és díjkalkuláció,
  • részvétel a kontrolling rendszer fejlesztésében,
  • szabályzatok aktualizálása.

A munkakör ellátásának feltételei:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • 3 év kontrolling területen szerzett szakmai gyakorlat
  • SAP magas szintű ismerete
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel tudással
  • rendszerszintű gondolkodás
  • problémamegoldó hozzáállás
  • precíz, pontos munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • terhelhetőség

Előnyt jelent az elbírálás során:

  • nagyvállalati, elsősorban közműcégnél szerzett tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • SAP (HANA) CO/FI modul ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil, nagy múltú, megújuló vállalati környezet,
  • teljesítményértékelési rendszer keretében szerezhető jutalom,
  • kedvezményes nyaralási, sportolási lehetőség, színes közösségi, családi programok,
  • szakmailag nagy tapasztalattal rendelkező csapat munkájában történő részvétel,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát küldje meg részünkre.

Controller

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 02.07.2020