Contact Center Tanácsadó
Zalaegerszeg

Lehengerlő a dumád? Szeretsz a középpontban lenni?

Akkor köztünk a helyed. Csatlakozz csapatunkhoz!  Építsük együtt a jövőnket!

Közös célunk, hogy szakszerű segítséget nyújtsunk több millió ügyfélnek
a kényelmes és gyors pénzügyi ügyintézésben.

Megbízunk egymásban.

Te vagy a kulcs a jövő Contact Centeréhez.

Sokrétű juttatási csomag:

  • Alapbéren felül értékesítési prémium érhető el,
  • Cafetéria mellett egészségpénztári és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • Privát egészségügyi ellátást biztosítunk szerződött partnerünknél minden munkavállalónk számára.

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezési határidő: 2020.08.13.

Contact Center Tanácsadó - Zalaegerszeg

Zala
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 06.08.2020