Similar jobs like this one

Contact Center tanácsadó

Budapest

Lehengerlő a dumád? Szeretsz a középpontban lenni?

Akkor köztünk a helyed, csatlakozz a csapatunkhoz!  Építsük együtt a jövőnket!

Közös célunk, hogy szakszerű segítséget nyújtsunk több millió ügyfélnek

a kényelmes és gyors pénzügyi ügyintézésben.

Te vagy a kulcs a jövő Contact Centeréhez!

Sokrétű juttatási csomag:

  • alapbéren felül értékesítési prémium érhető el,
  • cafetéria mellett egészségpénztári és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • privát egészségügyi ellátást biztosítunk szerződött partnerünknél minden munkavállalónk számára.

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat,
  • Hosszú távon stabil munkahely,
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület Lurdy ház környéke

Jelentkezési határidő: 2021.05.20.

Contact Center tanácsadó Budapest

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 23.05.2021