Contact Center tanácsadó
Budapest

Lehengerlő a dumád? Szeretsz a középpontban lenni?

Akkor Veled szeretnénk építeni jövőnket, ahol közösen segítünk több millió ügyfélnek a kényelmes és gyors pénzügyi ügyintézésben, és emellett fontosnak tartjuk az ötleteidet!

Csatlakozz csapatunkhoz, ahol megbízunk egymásban: Te vagy a kulcs a jövő Contact Centeréhez.

Sokrétű juttatási csomag:

  • Alapbéren felül értékesítési prémium érhető el
  • Cafetéria mellett egészségpénztári és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást
  • Privát egészségügyi ellátást biztosítunk szerződött partnerünknél minden munkavállalónk számára

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület Lurdy ház környéke

Ha érdekel, kattints a Jelentkezem gombra!

Jelentkezési határidő: 2020.06.21.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 22.06.2020